Hakkımızda

En üst düzey müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ilke edinen firmamız Avrupa standartlarında kendinden yapışkanlı ve yapışkansız etiket üretmek amacıyla 1988 yılında kurulmuştur.

1500 m2 kapalı alana sahip tesisimiz, yüksek teknoloji ürünü makine parkuru ve eğitimli uzman kadrosuyla her türlü kompakt ve lamine malzeme üzerine letterpress, flekso, gofraj ve sıcak yaldız baskı teknikleri kullanarak yılda yaklaşık 4.000.000 m2 etiket üretebilme kapasitesine sahiptir.

Misyonumuz

Müşterilerimize,
‘yüksek kalite ve güven’, ‘ileri teknoloji ile bezeli makine parkuru’ ve ‘konularında uzman kadro’ ile hizmet etmek,
Teknoloji ve modernizasyona önem veren yönetim anlayışımız ve uzman kadromuz ile birlikte, ismimizi sektörde bir adım öne çıkarmak ve sektörde öncü firma olmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Artarak devam eden üretim zincirimizi genişletmek,
Müşterilerimizin etiket ve ambalaj gereksinimini en son teknolojik olanaklarla karşılayıp hızla değişen pazarda müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmak,
Sürekli yenilikçi olmak ve kendi alanımızda müşterilerimizi ‘en doğru’ ya yönlendirerek hep bir adım ilerisini hedeflemektedir.

Kalite Politikamız

Müşterilerine etiket ve ambalaj sektöründe çözüm ortağı olmayı amaçlamış olan firmamız, sözkonusu çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir.
Müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini en uygun çözümlerle karşılamak,
Verimliği sağlamak,
Markaya değer katmak,
Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak,
Kalıcı müşteriler edinmek.

Yeni yaptığımız yatırımlarla hedefimiz, üretim kapasitemizi 2 katına çıkarmak ve aynı doğrultuda kaliteden kati şekilde ödün vermemektir. Şu an için bunu başarmış durumdayız ve yeni yapacağımız yatırımlarla mevcut durumu devam ettirmeyi hedefliyoruz…
“Sizleri de çözüm ortaklığı sunduğumuz, saygın firmalar arasına davet ediyoruz.”